Szycie
sukien ślubnych

Szycie miarowe to profesjonalna usługa krawiecka oraz niepowtarzalne doświadczenie.

Jak wybrać wymarzoną suknię ślubną

Czy często zdarza się, że czujecie ogromne zmęczenie ganianiem i szukaniem sukni ślubnych w salonach? Znacie to uczucie, gdy po odwiedzeniu dziesięciu salonów nadal nie możecie znaleźć dla siebie odpowiedniej sukienki i zostaje tylko mętlik w głowie? Kiedy jedna suknia nawet Ci się podoba, ale ma długi rękaw a ty chcesz krótki, druga ma piękny dół ale góra wcale nie pasuje do Ciebie, no i trzecia suknia pięknie leży ale kolor koronki gdyby był inny…

Każda Panna Młoda jest inna, każda z was ma inną figurę, inne potrzeby inne marzenia, ja o tym wiem i dlatego wszystkie suknie szyję na zamówienie. Suknie ślubną projektuję specjalnie dla Ciebie uwzględniając Twoje potrzeby i pragnienia, tworzę suknię na wesele, taką jaką Ty chcesz mieć, specjalnie dla Ciebie !!  Sukienki ślubne, które są dostępne w moim salonie sukien ślubnych są to tylko przykłady, prototypy uszyte specjalnie dla was żebyście mogły przymierzyć różne fasony i wzory i zobaczyć w czym czujecie się najlepiej.

Pamiętajcie, że szycie sukni na miarę to coś więcej niż tylko zwykła transakcja zakupu, to spotkanie z osobą, która specjalnie dla was tworzy to, o czym od dawana marzycie. Na spotkaniach z przyszłymi Pannami Młodymi przy kawie, herbacie rozmawiamy o waszych potrzebach, marzeniach, rysujemy, dotykamy tkanin, koronek, przebieramy się, śmiejemy 🙂 To prawdziwa przyjemność a Suknia stworzona specjalnie dla Ciebie, tak jak Ty tego chcesz, dopasowana do Twojej sylwetki sprawi, że Twój wyjątkowy dzień ślubu będzie niezapomniany.

Jak wygląda proces?

 

Skorzystaj z formularza na mojej stronie i umów się na spotkanie. Jeśli masz jakieś swoje pomysły, zabierz ze sobą zdjęcia sukni o której marzysz, możesz również wysłać mi zdjęcia inspiracji mailem przed spotkaniem.
Czas realizacji sukni zależy od modelu, wynosi od 6 do 9 miesięcy. Przy zamówieniach exspresowych do ceny dolicznane jest 20%.
W moim atelier znajdziesz również ręcznie tworzone ozdoby do włosów i piękne welony i treny ozdobione koronkowymi kwiatkami.

Pierwsze spotkanie

 

Na pierwszym spotkaniu będziesz mogła przymierzyć suknie dostępne w moim salonie. Załóż cielistą bieliznę w której najlepiej zobaczysz efekt. Spotkanie zazwyczaj trwa godzinę. 

Zamówienie Sukni

Ślubnej

Po wyborze  fasonu, tkanin, koronek i dodatków, podpiszemy umowę na szycie sukni ślubnej.  Wpłacisz zaliczkę w wysokości 50% wartości sukni,a ja zarezerwuję terminy przymiarek i odbioru gotowej sukni.

Pierwsza przymiarka

Podczas spotkania dopracowujemy krój i sporządzamy listę niezbędnych poprawek. 

 

 

Dlaczego warto?

 

Tylko w sukni uszytej specjalnie dla Ciebie i idealnie dopasowanej do Twojej sylwetki, będziesz się czuć naprawdę wyjątkowo. To pewne!

Jako projektantka i kreatorka mody wiem doskonale, jak ważne jest, abyś właśnie w tym dniu nie zastanawiała się nad tym, czy Twoja wymarzona suknia na pewno dobrze leży i zrobi wrażenie na Twoich gościach. Ty i ona macie być jednością, byś ciesząc się szczęściem, mogła tańczyć i szaleć do białego rana.

Właśnie po to projektuję każdą suknię pod indywidualne zamówienie, a wszystkie detale, ozdoby są ręcznie wykonywane przez zespół wykwalifikowanych rzemieślników. Nigdzie indziej nie znajdziesz drugiej takiej samej sukni, nie ma na to szans. A jeśli masz swój własny pomysł, możesz go u mnie zrealizować od początku do końca. Spotkajmy się przy kawie i porozmawiajmy, byś mogła opisać mi swoją wymarzoną suknię. Na tej podstawie stworzę rysunki i dobiorę tkaniny. Potem już wystarczy, że powiesz tej sukni magiczne TAK!ą

Umów się
na spotkanie