Miss Warszawy

5 października w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej odbyły się wybory Miss Warszawy. Galę prowadził Krzysztof Ibisz a o choreografię dbał Tomasz Barański, tancerz znany z „Tańca z gwiazdami”. To była dla mnie wspaniała przygoda, bardzo się cieszę, że mogłam pokazać swoje suknie na tak wyjątkowej imprezie. W jury zasiedli Małgorzata Potocka, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Ola Ciupa, Mariusz Węgłowski, Olga Buława, Magdalena Swat. Zaśpiewał zespół Enej oraz wystąpił balet Teatru Sabat.
Kiedy kandydatki na miss wstąpiły w moich sukniach ślubnych a do pokazu na żywo zaśpiewał Iwo Orłowski byłam bardzo wzruszona, to niesamowite przeżycie.
W sukniach mojego projektu wystąpiły również gwiazdy: tancerka programu „Taniec z gwiazdami” Hanna Żudziewicz, producentka i prezenterka telewizyjna Klaudia Wiśniowska oraz miss Universe Poland 2019, miss Congeniality Universe 2019: Olga Buława. Zobaczcie jak pięknie dziewczyny prezentowały się w moich sukniach.
Bardzo dziękuję organizatorom konkursu firmie Hossa Media a w szczególności pełnej pomysłów i dobrej energii Klaudi Wiśniowskiej.

Źródła: