Szycie
sukien ślubnych

Szycie miarowe to profesjonalna usługa krawiecka oraz niepowtarzalne doświadczenie.

Jak wybrać wymarzoną suknię ślubną

Każda Panna Młoda jest inna, każda z was ma inną figurę i dlatego wszystkie suknie szyję na zamówienie. Specjalnie dla Ciebie zostanie stworzona konstrukcja tak, aby suknia leżała idealnie.

Pamiętajcie, że szycie sukni na miarę to coś więcej niż tylko zwykła transakcja zakupu, to spotkanie z osobą, która specjalnie dla was tworzy to, o czym od dawana marzycie.  To prawdziwa przyjemność a Suknia stworzona specjalnie dla Ciebie, dopasowana do Twojej sylwetki sprawi, że Twój wyjątkowy dzień ślubu będzie niezapomniany.

Jak wygląda proces?

 

Skorzystaj z formularza na mojej stronie i umów się na spotkanie. Wybierz nazwy sukni, które chcesz przymierzyć podczas naszego spotkania.
Czas realizacji sukni zależy od modelu, wynosi od 6 do 9 miesięcy. Przy zamówieniach exspresowych do ceny dolicznane jest 20%.
W moim atelier znajdziesz również ręcznie tworzone ozdoby do włosów i piękne welony i treny ozdobione koronkowymi kwiatkami.

Pierwsze spotkanie

 

Na pierwszym spotkaniu będziesz mogła przymierzyć suknie dostępne w moim salonie. Załóż cielistą bieliznę w której najlepiej zobaczysz efekt. Spotkanie zazwyczaj trwa godzinę. 

Zamówienie Sukni

Ślubnej

Po wyborze  wymarzonej sukni ślubnej, podpiszemy umowę na szycie.  Wpłacisz zaliczkę w wysokości 50% wartości sukni, a ja zarezerwuję terminy przymiarek i odbioru gotowej sukni.

Pierwsza przymiarka

Podczas spotkania dopracowujemy krój i sporządzamy listę niezbędnych poprawek. 

 

 

Dlaczego warto?

 

Tylko w sukni uszytej specjalnie dla Ciebie i idealnie dopasowanej do Twojej sylwetki, będziesz się czuć naprawdę wyjątkowo. To pewne!

Jako projektantka i kreatorka mody wiem doskonale, jak ważne jest, abyś właśnie w tym dniu nie zastanawiała się nad tym, czy Twoja wymarzona suknia na pewno dobrze leży i zrobi wrażenie na Twoich gościach. Ty i ona macie być jednością, byś ciesząc się szczęściem, mogła tańczyć i szaleć do białego rana.

 

Umów się
na spotkanie