Szycie sukien ślubnych

Szycie miarowe to profesjonalna usługa krawiecka oraz niepowtarzalne doświadczenie.

Jak wybrać wymarzoną suknię ślubną

Każda Panna Młoda jest inna, każda z was ma inną figurę i dlatego suknia będzie uszyta specjalnie dla Ciebie w moim atelier. Mój salon nie jest typowym miejscem z sukniami sprowadzanymi z innych krajów, każda suknia jest starannie zaprojektowana przeze mnie z dbałością o dobór najlepszych tkanin i doskonałą konstrukcją. Wkładam w to całe swoje serce i kiedy widzę wasze łzy wzruszenia podczas przymiarek wiem, że to co robię jest moją misją. Bo daję wam radość i szczęście. Chce żebyście się czuły u mnie wyjątkowo i po prostu dobrze. Wybór sukni ma być dla was przyjemnością!

Pamiętajcie, że szycie sukni na miarę to coś więcej niż tylko zwykła transakcja zakupu, to spotkanie z osobą, która specjalnie dla was tworzy to, o czym od dawana marzycie.  To prawdziwa przyjemność a Suknia stworzona specjalnie dla Ciebie, dopasowana do Twojej sylwetki sprawi, że Twój wyjątkowy dzień ślubu będzie niezapomniany.

Jak wygląda proces?

 

Skorzystaj z formularza na mojej stronie i umów się na spotkanie. Wybierz nazwy sukni, które chcesz przymierzyć podczas naszego spotkania.
Czas realizacji sukni zależy od modelu, wynosi od 3 do 9 miesięcy. Przy zamówieniach exspresowych do ceny dolicznane jest 20%.
W moim atelier znajdziesz również ręcznie tworzone ozdoby do włosów i piękne welony i treny ozdobione koronkowymi kwiatkami.

Pierwsze spotkanie

 

Na pierwszym spotkaniu będziesz mogła przymierzyć suknie dostępne w moim salonie. Załóż cielistą bieliznę w której najlepiej zobaczysz efekt. Spotkanie zazwyczaj trwa godzinę. 

Zamówienie Sukni

Ślubnej

Po wyborze  wymarzonej sukni ślubnej, podpiszemy umowę na szycie.  Wpłacisz zaliczkę w wysokości 50% wartości sukni, a ja zarezerwuję terminy przymiarek i odbioru gotowej sukni.

Pierwsza przymiarka

Podczas spotkania dopracowujemy krój i sporządzamy listę niezbędnych poprawek. 

 

 

Dlaczego warto?

 

Tylko w sukni uszytej specjalnie dla Ciebie i idealnie dopasowanej do Twojej sylwetki, będziesz się czuć naprawdę wyjątkowo. To pewne!

Jako projektantka i kreatorka mody wiem doskonale, jak ważne jest, abyś właśnie w tym dniu nie zastanawiała się nad tym, czy Twoja wymarzona suknia na pewno dobrze leży i zrobi wrażenie na Twoich gościach. Ty i ona macie być jednością, byś ciesząc się szczęściem, mogła tańczyć i szaleć do białego rana.

 

Umów się
na spotkanie